Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Viola, Hudba nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Viola zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Viola. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Viola nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viola zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Viola ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viola ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Viola patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté kuřátko zdarma Podívejte se i na klipart Zákaz vstupu ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Želva ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, kliparty, Viola, Viola, klipart, svg, download, ilustrace, cliparts, grafika, free, Hudba

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakáty, web, PowerPoint, blog, corelDraw, památník, office, seminární práce, word, kalendář, plakát, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape

Mezi hezké kresby patří i klipart Roháč zdarma, ilustrace Steak ke stažení nebo vektor Mobil ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.