Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Viola, Hudba nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Viola zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Viola. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Viola nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viola zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Viola ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Viola ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 632 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Viola je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Roztomilý motýl ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace RPM zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kávovar ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Viola, vektor, ilustrační obrázek, Viola, ilustrace, klipart, cliparts, ke stáhnutí, svg, download, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, kalendář, textové dokumenty, corelDraw, časopis, pozvánky, škola, plakát, PowerPoint, dokument, seminární práce, plakáty, Pinterest, profilovka, články, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Filmová kamera ke stáhnutí, vektor Hřbitov zdarma nebo obrázek Včelka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.