Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Narozeninové číslo 2. Klipart Narozeninové číslo 2 je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 2 zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Narozeninové číslo 2 ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1095x1600
876x1280
547x800
342x500
109x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 811 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Narozeninové číslo 2 s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Narozeninové číslo 2 se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brouk roháč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrozny zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Policistka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Symboly, Narozeninové číslo 2, kliparty, ke stažení, free, download, Narozeninové číslo 2, svg, vektor, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, Twitter, profilovka, pozvánky, textové dokumenty, kalendář, památník, word, Instagram, PowerPoint, corelDraw, webové stránky, openOffice, Facebook, plakát, avatar

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Barometr ke stáhnutí, obrázek, klipart Vlkodlak a duch zdarma nebo vektorový klipart Saudská Arábie zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.