Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Salátová okurka, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salátová okurka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Salátová okurka. Kreslená ilustrace Salátová okurka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salátová okurka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Salátová okurka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salátová okurka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1524
1280x1219
800x762
500x476
160x152

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Salátová okurka je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pacientka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek PF 2021 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mars ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Salátová okurka, zdarma, kliparty, download, grafika, free, Zelenina, svg, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, časopis, office, word, inkscape, referáty, škola, památník, avatar, plakáty, Facebook, Adobe Illustrator , Twitter, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Lilek ke stáhnutí, klipart Jaderná elektrárna zdarma nebo ilustrace Přáníčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.