Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Snubní prsteny, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Snubní prsteny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Snubní prsteny. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Snubní prsteny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prsteny zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Snubní prsteny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prsteny ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x669
1280x535
800x335
500x209
160x67

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 529 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wakro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Snubní prsteny je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětské kolo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Abrahám zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dýně ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, kliparty, Snubní prsteny, download, ilustrace, ke stažení, klipart, Snubní prsteny, cliparts, free, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, word, textové dokumenty, kalendář, inkscape, profilovka, web, fotokniha, plakát, články, prezentace, avatar, office, škola, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Žárovka ke stáhnutí, klipart Šibenice zdarma nebo ilustrace Heroin ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.