Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Snubní prsteny, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Snubní prsteny zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Snubní prsteny. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Snubní prsteny? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prsteny zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Snubní prsteny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Snubní prsteny ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x669
1280x535
800x335
500x209
160x67

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 529 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: wakro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Snubní prsteny je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart UFO zdarma Podívejte se i na obrázek Odpalovací zařízení ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Perníková chaloupka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Láska, obrázek, download, Snubní prsteny, Snubní prsteny, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, Facebook, škola, blog, openOffice, inkscape, kalendář, památník, plakát, profil, dokumenty, webové stránky, plakáty, word, PowerPoint, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Žena s nepovedeným účesem zdarma, klipart Teploměr ke stažení nebo ilustrace Malé písmeno L ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.