Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Byznysmen (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Byznysmen zdarma ke stažení

Byznysmen je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Byznysmen je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Byznysmen zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Byznysmen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Byznysmen ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
800x1027
389x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 121 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: msewtz

Obrázek, klipart pojmenovaný Byznysmen můžete sdílet s kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Byznysmen je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Skřítek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Akordeon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Půlnoc zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, svg, Muži, vektorový obrázek, vektor, Byznysmen, download, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, časopis, PowerPoint, profilovka, dokument, webové stránky, eshop, word, fotokniha, inkscape, corelDraw, openOffice, památník, kalendář, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Hýl zdarma, obrázek Sekačka na trávu ke stáhnutí nebo vektor Digitální znak Y ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.