Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Byznysmen, Muži do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Byznysmen zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Byznysmen. Klipart Byznysmen je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Byznysmen zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Byznysmen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Byznysmen ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
800x1027
389x500
124x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 121 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: msewtz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Byznysmen je v sekci Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelený stromeček ke stažení Podívejte se i na obrázek Padák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Online zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, Muži, download, ilustrace, vektor, free, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Byznysmen, ilustrační obrázek, svg, zdarma, Byznysmen

Doporučené použití klipartu: památník, články, referáty, textové dokumenty, PowerPoint, Twitter, web, škola, dokumenty, Facebook, inkscape, blog, profilovka, corelDraw, avatar, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Smažené krevety ke stažení, klipart Smajlík s knírem ke stáhnutí nebo ilustrace Žák zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.