Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační Vektorová Grafika s tématem Ženy k bezplatnému stažení

Vektory, obrázky, kliparty s motivem Ženy k bezplatnému stažení

Nacházíte se v kategorii obrázky a kliparty žen. Nachází se tu kliparty znázorňující ženy a dívky v různých stavech, zobrazující je při jejich zaměstnání či při všemožných činnostech jako je řízení automobilu. Velká část uvedených obrázků žen lze označit jako karikatury. Obrázky žen lze využít například v nejrůznějšich prezentacích.

Chcete potěšit ženu, vaši přítelkyni? Jedním ze způsobů je poslání zamilované sms. Výběr textových sms zpráv pro holku nebo pro miláčka.
Následuje seznam obrázků a klipartů žen, které jsou k dispozici zdarma ke stažení: Slepá spravedlnost, Čarodějnice, Dáma z historického módního magazínu, Dáma s účesem z 30. let, Naštvaná žena, Zlá domina, Zahradnice s růžemi, Secesní plakát, Ženské oči, Laborantka, Karatistka, Melíry, Babička, Blondýna za volantem, Japonka, Princezna, Čtenářka, Blondýna, Malá tanečnice, Náruživá kuřačka, Britská policistka, Těhotenství, Gejša, Sexy černoška, Těhulka, Jóga, Věštkyně, Anděl, Make up, Těhulky, Inline bruslařka, Učitelka, Chůva, Žena s nepovedeným účesem, Zdravotní sestřička, Indiánka, Gejša hudebnice, Bruneta, Lékařka, Aerobik, Servírka, Rozesmátá blondýna, Geometrické linie v portrétu, Zdravotní sestra, Sexy eyes, Recepční, Žena za počítačem, Důchodkyně milují PC, Korzet, Víla, Stará ježibaba, Sexy čarodějka, Stará rachejtle, Studentka lolitka, Femme fatale, Zrzka, Pravěká bojovnice, Domina, Likvidátorka manželových úspor, Policistka, Agentka, Žena za volantem, Stříhání vlasů, Tenečnice u tyče, Elfka, Vysmátá blondýna, Spící čtenářka, Eva u stromu poznání, Fitness, Silueta ježibaby a sexy žena. Stejně jako všechny jiné obrázky z těchto stránek, jsou i tyto kliparty žen k dispozici zadarmo ke stažení. Obrázky lze využít pro tvorbu domácích úkolů, ilustračních obrázků do seminárních, diplomových nebo bakalářských prací a to jak v textových dokumentech vytvořených v Microsoft Office Wordu (nebo Libre Office Writeru), tak i v power-pointových prezentacích. Taktéž můžete obrázky použít na webových stránkách nebo sociálních sítích. Tyto kreslené vektorové obrázky jsou zdarma ke stažení nejenom ve vektorovém (SVG) souboru, ale i v bitmapovém formátu PNG pro případ, že by váš software nepodporoval svg formát.