Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Příbor, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Příbor zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Příbor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Příbor ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Příbor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1244x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 378 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Příbor se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně klaun ke stažení Podívejte se i na vektor Formule ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace VW Scirocco zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, cliparts, vektor, grafika, kliparty, download, ke stáhnutí, svg, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, PowerPoint, pozvánky, blog, Twitter, dokumenty, škola, openOffice, office, seminární práce, prezentace, plakáty, corelDraw, referáty, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Bochník chleba ke stažení, obrázek Mark Twain ke stáhnutí nebo klipart Zamilované psaní zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.