Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Příbor, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Příbor zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Příbor. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Příbor ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příbor zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Příbor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příbor ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1244x1600
995x1280
622x800
389x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 378 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Příbor je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malcolm X ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pozor, duchové zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pákovky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Nástroje, obrázek, cliparts, download, ilustrace, grafika, free, vektorový obrázek, ke stažení, Příbor, kliparty, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, Facebook, openOffice, prezentace, časopis, škola, inkscape, textové dokumenty, profilovka, plakáty, referáty, Instagram, dokument, PowerPoint, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Masožravá kytka ke stáhnutí, vektor Zlomené srdce zdarma nebo obrázek Dýně ninja ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.