Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Olivín (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olivín zdarma ke stažení

Olivín je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Olivín je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Olivín lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivín zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Olivín ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivín ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 132 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Deluge

Sdílejte klipart nazvaný Olivín s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Olivín je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Motorkářská helma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plavec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Anemometr ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Olivín, grafika, cliparts, svg, kliparty, free, vektor, zdarma, Láska, ke stažení, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, inkscape, etikety, blog, škola, office, plakáty, referáty, seminární práce, diář, wordpress, word, Twitter, PowerPoint, corelDraw, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Lékařka ke stáhnutí, vektorový klipart MIDI zdarma nebo obrázek, klipart Barevné hvězdičky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.