Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Olivín, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Olivín zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Olivín. Klipart Olivín je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Olivín v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivín zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Olivín ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivín ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 132 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Olivín je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční perníček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Digitální znak N zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Tetování ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, Láska, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, download, ke stáhnutí, Olivín, grafika, svg, vektorový obrázek, vektor, free

Doporučené použití klipartu: články, profilovka, fotokniha, Facebook, dokument, prezentace, seminární práce, blog, pozvánky, Instagram, časopis, office, PowerPoint, Twitter, památník, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Limetka ke stáhnutí, vektor Exkavátor zdarma nebo obrázek Bambusy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.