Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Olivín (Láska) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Olivín zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Olivín. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Olivín. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivín zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Olivín ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Olivín ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 132 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Deluge

Líbí se vám klipart Olivín? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Olivín je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Indián ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Voltmetr zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Chmel ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, svg, Láska, Olivín, ilustrační obrázek, ilustrace, Olivín, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, klipart, download, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, office, blog, Twitter, kalendář, video, dokumenty, plakáty, eshop, články, corelDraw, referáty, Instagram, škola, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Květinové srdíčko ke stáhnutí, obrázek, klipart Bluma zdarma nebo vektorový klipart Zlatý robot zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.