Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Lanovka, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lanovka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Lanovka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Lanovka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Lanovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1408x1600
1126x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 365 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SteveLambert

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lanovka se nachází v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlatý otazník ke stáhnutí Podívejte se i na klipart AMR zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Růžové stuhy ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Lanovka, Lanovka, svg, zdarma, obrázek, free, ke stažení, cliparts, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: profil, corelDraw, památník, Instagram, plakát, kalendář, Adobe Illustrator , office, blog, PowerPoint, openOffice, avatar, web, prezentace, plakáty, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Motorová pila ke stáhnutí, ilustrace Ježek zdarma nebo vektor Mapa Chile ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.