Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lanovka (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lanovka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Lanovka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lanovka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Lanovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lanovka ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1408x1600
1126x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 365 474 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: SteveLambert

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Lanovka s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Lanovka se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pytlík s bonbony ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lžička ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak I ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Lanovka, grafika, download, ke stáhnutí, ke stažení, svg, zdarma, vektor, free, obrázek, klipart, Lanovka

Doporučené použití klipartu: blog, referáty, seminární práce, etikety, Instagram, office, památník, inkscape, pozvánky, web, Facebook, Twitter, Adobe Illustrator, textové dokumenty, wordpress, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Akustická kytara ke stažení, vektorový obrázek Telefonní automat ke stažení nebo vektorový obrázek Mop ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.