Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chřestýš, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chřestýš zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Chřestýš. Vektorová ilustrace Chřestýš je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřestýš zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chřestýš ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřestýš ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sirrob01

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chřestýš je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Loď pirátů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hlemýžď zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Červená ozdoba ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, ilustrace, download, grafika, ke stáhnutí, kliparty, Chřestýš, klipart, Zvířata, svg, Chřestýš, zdarma, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, avatar, dokument, profilovka, inkscape, dokumenty, časopis, referáty, webové stránky, word, památník, Twitter, kalendář, fotokniha, Facebook

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Metronom ke stáhnutí, vektor Zelený vláček zdarma nebo obrázek Krteček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.