Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santa (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Santa. Vektorová ilustrace Santa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Santa? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1539
1280x1231
800x770
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 267 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Santa můžete sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Santa se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor EXE ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Republika Kongo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Modrá vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Santa, svg, grafika, Santa, Vánoce, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, free, kliparty, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, články, plakáty, video, památník, wordpress, dokumenty, Facebook, Adobe Illustrator, prezentace, Instagram, diář, etikety, plakát, pozvánky, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Skateboardista zdarma, obrázek, klipart Belize ke stáhnutí nebo vektorový klipart Pelé ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.