Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální znak G (Symboly) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Digitální znak G stahujte zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Digitální znak G. Vektorový obrázek Digitální znak G jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak G zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak G ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak G ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 025 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Digitální znak G) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Digitální znak G patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Miska se srdíčky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Indonésie ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Slečna ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, free, obrázek, grafika, kliparty, zdarma, vektor, ke stáhnutí, Digitální znak G, svg, Digitální znak G, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: katalog, vstupenky, magazín, seminární práce, inkscape, Twitter, dokumenty, manuály, deníček, corelDraw, office, plakát, video, web, wordpress, prezentace, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor 3D smajlík ke stažení, vektorový klipart Páv modrý ke stažení nebo klipart Frakční baňka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.