Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Usain Bolt (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Usain Bolt zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Usain Bolt. Klipart Usain Bolt je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Zamlouvá se vám obrázek Usain Bolt? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Usain Bolt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Usain Bolt ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Usain Bolt ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

892x1600
714x1280
446x800
279x500
89x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 626 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: logoscambodia

Zaujal vás náš klipart Usain Bolt? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Klipart Usain Bolt je v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dárková taška ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Člunatec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Strom se svíčkami zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, grafika, obrázek, free, Usain Bolt, kliparty, download, vektorový obrázek, Osobnosti, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Usain Bolt, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, word, články, Facebook, Adobe Illustrator, plakáty, blog, profil, památník, referáty, diář, inkscape, dokumenty, seminární práce, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Sýr gruyere zdarma, obrázek Varan ke stáhnutí nebo vektor Římský salát ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.