Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Popcorn, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Popcorn zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Popcorn. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Popcorn. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Popcorn? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Popcorn zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Popcorn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Popcorn ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

959x1600
767x1280
479x800
299x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paulprogrammer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Popcorn se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smaragd ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kokosový koktejl zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Plesnivé jídlo ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, svg, ke stažení, Popcorn, Jídlo, ilustrační obrázek, grafika, download, klipart, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, PowerPoint, textové dokumenty, dokument, Instagram, Adobe Illustrator , Pinterest, web, kalendář, Facebook, pozvánky, referáty, inkscape, fotokniha, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vandrák ke stáhnutí, obrázek Hummus zdarma nebo klipart Stuha autismus ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.