Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Popcorn, Jídlo do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Popcorn zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Popcorn. Klipart Popcorn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Popcorn lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Popcorn zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Popcorn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Popcorn ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

959x1600
767x1280
479x800
299x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 868 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paulprogrammer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Popcorn se nachází v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Afriky ke stažení Podívejte se i na klipart Rajče ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jarní květina zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Popcorn, klipart, Jídlo, vektorový obrázek, Popcorn, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, svg, zdarma, obrázek, free, ilustrační obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, články, kalendář, dokumenty, PowerPoint, fotokniha, Facebook, profil, dokument, blog, plakát, profilovka, webové stránky, referáty, seminární práce, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart WC ke stažení, ilustrace Mapa Irska ke stáhnutí nebo vektor Modrý smajlík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.