Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Celopéro, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Celopéro. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Celopéro nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Celopéro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Franck Doucet

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Celopéro se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veselá zelenina ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Oceánie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kohout zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, cliparts, kliparty, vektor, klipart, svg, Celopéro, download, ilustrační obrázek, Doprava, grafika, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, časopis, dokumenty, seminární práce, Twitter, profilovka, plakáty, škola, office, články, prezentace, Instagram, památník, word, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Džusík ke stažení, obrázek Ronald Reagan ke stáhnutí nebo klipart Santa čepice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.