Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Celopéro (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Celopéro. Pakliže si chcete obrázek Celopéro stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Celopéro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Franck Doucet

Obrázek, klipart pojmenovaný Celopéro můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Celopéro je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šedá stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nikita Chruščov ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční ozdoby zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, klipart, grafika, Doprava, cliparts, vektor, Celopéro, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, ilustrace, Celopéro

Doporučené použití klipartu: avatar, Adobe Illustrator, časopis, word, památník, web, referáty, profilovka, škola, inkscape, pozvánky, články, Instagram, textové dokumenty, plakát, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Helikoptéra zdarma, vektorový klipart Šnek ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Láhev vína ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.