Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Celopéro, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Celopéro. Klipart Celopéro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Celopéro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Franck Doucet

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Celopéro je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart M4C zdarma Podívejte se i na obrázek Lego panáček ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vodováha ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, Celopéro, vektor, ilustrační obrázek, free, svg, ke stažení, kliparty, cliparts, grafika, download, ilustrace, Celopéro, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, články, dokument, webové stránky, časopis, kalendář, Pinterest, blog, corelDraw, pozvánky, seminární práce, avatar, PowerPoint, Adobe Illustrator , web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Viktorie královská zdarma, klipart Květinový dekor světlý ke stažení nebo ilustrace Větrníky - květiny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.