Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Celopéro (Doprava) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Celopéro. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Celopéro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Franck Doucet

Sdílejte obrázek, klipart Celopéro s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Celopéro je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Svazijsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Záchranka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor 5 Euro zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, ilustrace, svg, download, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, free, Celopéro, obrázek, zdarma, Celopéro

Doporučené použití klipartu: blog, časopis, corelDraw, office, dokument, články, PowerPoint, prezentace, referáty, avatar, kalendář, inkscape, škola, Adobe Illustrator, fotokniha, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Klobása zdarma, vektorový klipart Modrá ozdoba ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Princezna ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.