Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Celopéro, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Celopéro. Klipart Celopéro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Celopéro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Franck Doucet

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Celopéro se nachází v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červený motýl ke stažení Podívejte se i na vektor Salvador ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce v obálce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, klipart, Doprava, kliparty, Celopéro, obrázek, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, svg, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, webové stránky, fotokniha, Facebook, word, kalendář, openOffice, textové dokumenty, blog, časopis, profil, plakáty, corelDraw, web, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Sexy černoška ke stažení, obrázek Vlaštovka ke stáhnutí nebo klipart Happy New Year zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.