Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Celopéro, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Celopéro. Klipart Celopéro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Celopéro ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Franck Doucet

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Celopéro se nachází v sekci Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční hvězda ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Banán zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Policistka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, cliparts, ilustrace, Doprava, klipart, Celopéro, grafika, vektor, svg, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, web, PowerPoint, prezentace, dokument, profilovka, Facebook, Twitter, Pinterest, články, fotokniha, kalendář, referáty, plakáty, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Lyžař ke stáhnutí, ilustrace Ibuprofen zdarma nebo vektor Zlatý kříž ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.