Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Celopéro, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Celopéro zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Celopéro. Klipart Celopéro je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Celopéro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celopéro ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x982
1280x786
800x491
500x307
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 993 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Franck Doucet

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Celopéro se nachází v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žampiony ke stažení Podívejte se i na klipart Afghánistán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Farma zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, klipart, ke stažení, free, ilustrace, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Celopéro, Celopéro, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, dokument, inkscape, fotokniha, web, články, avatar, profilovka, Instagram, památník, Twitter, škola, Adobe Illustrator , profil, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Narcis ke stažení, ilustrace Gejša hudebnice ke stáhnutí nebo vektor Stará rachejtle zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.