Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zahradní hadice (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zahradní hadice zdarma ke stažení

Zahradní hadice je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Zahradní hadice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradní hadice zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Zahradní hadice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradní hadice ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1361x1600
1089x1280
681x800
425x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Viscious-Speed

Obrázek, klipart pojmenovaný Zahradní hadice můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Zahradní hadice se nachází v sekci Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Srdcový rámeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ledňák obrovský zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Jiaozi ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, svg, Zahradní hadice, ilustrační obrázek, kliparty, Zahradní hadice, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, vektor, download, Nástroje, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, word, památník, prezentace, openOffice, články, inkscape, fotokniha, office, pozvánky, diář, profilovka, etikety, eshop, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Vánoční stromky ke stáhnutí, obrázek 10 euro centů zdarma nebo vektor Ředkev setá zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.