Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zahradní hadice, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zahradní hadice zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zahradní hadice. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zahradní hadice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradní hadice zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zahradní hadice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zahradní hadice ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1361x1600
1089x1280
681x800
425x500
136x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 643 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zahradní hadice je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Opička ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lednička zdarma Mohl by vás také zajímat klipart 10 euro centů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, svg, ke stáhnutí, free, Zahradní hadice, Zahradní hadice, Nástroje, vektorový obrázek, cliparts, vektor, grafika, kliparty, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, škola, blog, časopis, plakáty, Adobe Illustrator , webové stránky, avatar, plakát, kalendář, Pinterest, Facebook, památník, textové dokumenty, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace PNG ke stáhnutí, vektor Srdce ze zipu zdarma nebo obrázek Velikonoční zajíček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.