Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý netopýr, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý netopýr zdarma ke stažení

Žlutý netopýr je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Žlutý netopýr je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Žlutý netopýr? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutý netopýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 574 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žlutý netopýr se nachází v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zamilované psaníčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Klaun zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Rubín ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, Žlutý netopýr, ke stažení, Halloween, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, svg, free, Žlutý netopýr, cliparts, download, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, časopis, Twitter, dokument, dokumenty, profil, PowerPoint, kalendář, seminární práce, blog, web, Facebook, office, Instagram, Pinterest, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Úhoř ke stáhnutí, ilustrace Páv zdarma nebo vektor Douglas DC-10 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.