Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Žlutý netopýr (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý netopýr zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žlutý netopýr. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žlutý netopýr nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý netopýr zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutý netopýr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý netopýr ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1039
1280x831
800x520
500x325
160x104

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 574 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: inky2010

Líbí se vám klipart Žlutý netopýr? Pak se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Žlutý netopýr je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Wilbur Wright ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bílej jezdec zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Piper J-3 Cub ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Halloween, vektor, Žlutý netopýr, vektorový obrázek, grafika, svg, ilustrace, free, Žlutý netopýr, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, webové stránky, plakáty, corelDraw, články, seminární práce, profil, pozvánky, wordpress, plakát, referáty, openOffice, blog, fotokniha, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Monitor ke stáhnutí, vektor Zákaz selfie tyčí zdarma nebo obrázek Ferrari Testarossa zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.