Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jednoduchý sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednoduchý sněhulák zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Jednoduchý sněhulák. Obrázek Jednoduchý sněhulák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jednoduchý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 386 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jednoduchý sněhulák s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Jednoduchý sněhulák patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Violistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 2 Euro centy ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zmrzlina ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, zdarma, klipart, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, Jednoduchý sněhulák, download, Jednoduchý sněhulák, Vánoce, svg, ke stažení, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, web, textové dokumenty, video, eshop, inkscape, články, škola, profil, dokument, diář, plakát, avatar, etikety, fotokniha, prezentace

Mezi hezké kresby patří i klipart Žena za volantem ke stažení, vektor HTML soubor ke stažení nebo obrázek Mimozemské vejce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.