Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Jednoduchý sněhulák (Vánoce) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Jednoduchý sněhulák ke stažení zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Jednoduchý sněhulák. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Jednoduchý sněhulák v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jednoduchý sněhulák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 386 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Jednoduchý sněhulák s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Jednoduchý sněhulák patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kolibřík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart MP4 ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Šedivá mašle ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, Jednoduchý sněhulák, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, klipart, Vánoce, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, kliparty, vektor, free

Doporučené použití klipartu: etikety, letáky, fotografie, Adobe Illustrator, web, eshop, diář, logo, word, vstupenky, dokumenty, avatar, wordpress, profilovka, referáty, openOffice, video

Mezi hezké kresby patří i klipart Ozdoba se stromky ke stažení, klipart Galgán nachový ke stáhnutí nebo obrázek Mince 1 euro ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.