Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jednoduchý sněhulák, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednoduchý sněhulák zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Jednoduchý sněhulák. Stahujte klipart Jednoduchý sněhulák v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jednoduchý sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jednoduchý sněhulák je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vosa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Girl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Malované vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Jednoduchý sněhulák, Jednoduchý sněhulák, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, download, cliparts, Vánoce, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, grafika, free

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, plakát, kalendář, PowerPoint, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, profilovka, openOffice, dokument, škola, inkscape, památník, prezentace, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zlaté H ke stáhnutí, klipart Multimetr zdarma nebo ilustrace Banán ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.