Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Jednoduchý sněhulák (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jednoduchý sněhulák zdarma ke stažení

Jednoduchý sněhulák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Jednoduchý sněhulák je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Jednoduchý sněhulák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jednoduchý sněhulák ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1072x1600
857x1280
536x800
335x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Jednoduchý sněhulák můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Jednoduchý sněhulák se nachází v sekci Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vzducholoď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pružina zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Citronová limonáda ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, Vánoce, vektorový obrázek, Jednoduchý sněhulák, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, ke stažení, svg, cliparts, kliparty, download, Jednoduchý sněhulák, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, textové dokumenty, profilovka, wordpress, časopis, fotokniha, corelDraw, Twitter, plakáty, prezentace, openOffice, seminární práce, diář, plakát, eshop

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Vánoční jmenovka ke stáhnutí, obrázek XHTM zdarma nebo vektor Banány zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.