Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžový stromeček (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžový stromeček zdarma ke stažení

Oranžový stromeček je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Oranžový stromeček je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Oranžový stromeček? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Oranžový stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 094 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: fcocfg

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Oranžový stromeček se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Oranžový stromeček se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Svítilna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý pták zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Petronas Twin Towers ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, free, kliparty, zdarma, vektor, download, vektorový obrázek, Vánoce, Oranžový stromeček, cliparts, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, pozvánky, články, profil, office, Facebook, referáty, Twitter, kalendář, plakát, PowerPoint, prezentace, Adobe Illustrator, corelDraw, wordpress

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vlha pestrá ke stáhnutí, obrázek, klipart Santova čepice zdarma nebo vektorový klipart PPSX zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.