Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžová růže (Květiny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Růžová růže. Obrázek Růžová růže je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Růžová růže? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: tomas_arad

Potěší nás, pokud budete tento klipart Růžová růže sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Růžová růže je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Světelné dekorace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedý stromeček zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Elon Musk ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ke stažení, svg, grafika, vektor, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Růžová růže, Růžová růže, zdarma, obrázek, Květiny, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, kalendář, diář, články, plakát, Twitter, prezentace, corelDraw, fotokniha, dokument, eshop, plakáty, referáty, časopis, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Osobní váha ke stáhnutí, klipart Palice zdarma nebo ilustrace Ošatka s vajíčky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.