Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová růže, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová růže. Pakliže si chcete obrázek Růžová růže stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová růže ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová růže je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gejša ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Babička zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Lžička ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, grafika, Růžová růže, Květiny, ke stáhnutí, kliparty, Růžová růže, obrázek, svg, zdarma, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, web, referáty, Pinterest, kalendář, dokumenty, památník, Facebook, webové stránky, word, plakát, openOffice, Adobe Illustrator , office, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Párek ke stáhnutí, klipart Salát zdarma nebo ilustrace Demokratická republika Kongo ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.