Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová růže, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová růže. Pakliže si chcete obrázek Růžová růže stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžová růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžová růže se nachází v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rajče ke stažení Podívejte se i na vektor Holubice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Didgeridoo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Růžová růže, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, vektor, Růžová růže, vektorový obrázek, svg, kliparty, ke stažení, Květiny, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, kalendář, textové dokumenty, prezentace, office, webové stránky, openOffice, plakáty, články, časopis, Pinterest, corelDraw, plakát, profil, Adobe Illustrator , PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Strom ke stažení, obrázek Botswana ke stáhnutí nebo klipart Květinová mřížka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.