Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová růže, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová růže. Pakliže si chcete obrázek Růžová růže stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžová růže je v kategorii Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Moucha zdarma Podívejte se i na ilustrace Parní mašinka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Malawi ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžová růže, vektor, download, Květiny, ke stáhnutí, zdarma, free, ilustrace, svg, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, cliparts, Růžová růže

Doporučené použití klipartu: plakát, corelDraw, články, Instagram, inkscape, Facebook, škola, webové stránky, PowerPoint, památník, office, avatar, profilovka, Adobe Illustrator , word, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mapa Bhútánu zdarma, vektor Online ke stažení nebo obrázek Abstraktní květ ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.