Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Růžová růže, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Růžová růže. Pakliže si chcete obrázek Růžová růže stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tomas_arad

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Růžová růže je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Plošinový vozík zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Texasu ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart SLDX ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, download, zdarma, Květiny, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ilustrace, free, svg, Růžová růže, grafika, Růžová růže, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, fotokniha, plakáty, inkscape, office, Pinterest, památník, Facebook, pozvánky, corelDraw, Instagram, prezentace, seminární práce, časopis, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Země zdarma, vektor Perníčky ke stažení nebo obrázek Chůva ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.