Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžová růže (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová růže zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Růžová růže. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžová růže ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžová růže ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová růže ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 523 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tomas_arad

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růžová růže s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Růžová růže je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pixie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jiřina ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Papája ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, Květiny, download, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, free, kliparty, grafika, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, Adobe Illustrator, Pinterest, web, pozvánky, eshop, seminární práce, wordpress, video, články, památník, openOffice, inkscape, webové stránky, plakát, avatar

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Chůva ke stažení, klipart Trumpetové dusítko ke stažení nebo ilustrace Narozeninové číslo 6 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.