Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Důchodce (Muži) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důchodce ke stažení zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Důchodce. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Důchodce ve formátu SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důchodce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: 3Dline

Zaujal vás náš klipart Důchodce? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Důchodce patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Miminko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Instalatér ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mangusta zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Muži, Důchodce, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, free, zdarma, vektor, grafika, ilustrace, cliparts, Důchodce

Doporučené použití klipartu: katalog, vizitky, fotokniha, Instagram, plakát, logo, letáky, wordpress, office, profilovka, dokument, plakáty, kalendář, dokumenty, magazín, blog, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Plyšák se srdíčky zdarma, ilustrace Vánoční dárky ke stažení nebo obrázek Kuřecí noha ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.