Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Důchodce (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důchodce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Důchodce. Klipart Důchodce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Důchodce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: 3Dline

Sdílejte obrázek, klipart Důchodce s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Důchodce je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velbloud ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluneční hodiny zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Piaggio Ciao ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Důchodce, free, vektorový obrázek, Důchodce, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, download, kliparty, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, Muži, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, Adobe Illustrator, profil, etikety, dokument, inkscape, prezentace, kalendář, Instagram, památník, PowerPoint, office, dokumenty, plakát, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Manny Pacquiao ke stáhnutí, obrázek Burundi zdarma nebo vektor Vánoční krabice zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.