Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Důchodce (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Důchodce zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Důchodce. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Důchodce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: 3Dline

Líbí se vám klipart Důchodce? Pak se podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Důchodce patří do kategorie Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Andulky vlnkované ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Davidova hvězda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červený stromek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, ke stažení, free, grafika, vektorový obrázek, zdarma, Důchodce, cliparts, Důchodce, download, obrázek, ilustrace, Muži, vektor

Doporučené použití klipartu: corelDraw, wordpress, referáty, avatar, fotokniha, plakáty, inkscape, profilovka, PowerPoint, office, blog, dokument, plakát, Pinterest, škola, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kalkulačka ke stažení, ilustrace Valentýnské psaní ke stažení nebo klipart Chemička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.