Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Důchodce, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důchodce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Důchodce. Pakliže si chcete obrázek Důchodce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Důchodce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: 3Dline

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Důchodce je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Potkan zdarma Podívejte se i na ilustrace Lachtan ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zubatá ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, svg, klipart, Důchodce, free, ke stažení, kliparty, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, Důchodce, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, PowerPoint, profilovka, seminární práce, blog, Adobe Illustrator , Pinterest, fotokniha, kalendář, avatar, dokument, web, word, referáty, škola, časopis

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Smajlík čert zdarma, vektor Žlutá ozdoba ke stažení nebo obrázek Mikuláš a čert ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.