Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Důchodce, Muži do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Důchodce zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Důchodce. Pakliže si chcete obrázek Důchodce stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Důchodce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Důchodce ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 433 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: 3Dline

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Důchodce se nachází v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Větroměr ke stažení Podívejte se i na klipart Atabaque ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kosmická loď zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, svg, kliparty, Muži, Důchodce, download, zdarma, Důchodce, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, prezentace, profil, referáty, časopis, webové stránky, web, openOffice, Adobe Illustrator , dokumenty, textové dokumenty, word, Facebook, škola, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Smajlík ticho ke stažení, ilustrace Kuřátko ke stáhnutí nebo vektor Zlaté srdíčko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.