Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hřbitov (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitov zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hřbitov. Vektorový obrázek Hřbitov je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Hřbitov ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 773 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: DCook

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hřbitov s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Hřbitov se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pilový kotouč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smeták ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Galgán ozdobný ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, svg, vektor, free, ilustrační obrázek, Hřbitov, vektorový obrázek, cliparts, Halloween, Hřbitov, zdarma

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, wordpress, články, fotokniha, plakáty, Facebook, textové dokumenty, Instagram, památník, PowerPoint, Twitter, corelDraw, blog, openOffice, Pinterest, web

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Chlapec ke stažení, vektorový obrázek Baskytara ke stažení nebo vektorový obrázek Šedivá kraslice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.