Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hřbitov (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřbitov zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hřbitov. Kreslená ilustrace Hřbitov je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hřbitov ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 773 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: DCook

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Hřbitov s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Hřbitov je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Odšťavňovač ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Japonská kuchyně zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční jmenovka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, grafika, obrázek, cliparts, download, ilustrační obrázek, Halloween, Hřbitov, zdarma, ke stažení, free, klipart, Hřbitov, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, dokument, seminární práce, webové stránky, openOffice, fotokniha, katalog, PowerPoint, web, eshop, profilovka, manuály, referáty, etikety, prospekty, word

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Pojistková skříň ke stáhnutí, vektorový klipart Ganéša ke stáhnutí nebo ilustrace Ozdoba s vločkou zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.