Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hřbitov, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hřbitov zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hřbitov. Pakliže si chcete obrázek Hřbitov stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hřbitov ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 40 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hřbitov je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hruška ke stažení Podívejte se i na ilustrace Lyžař ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Baletka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, ilustrační obrázek, Hřbitov, Hřbitov, vektorový obrázek, ke stažení, Halloween, free, obrázek, svg, ke stáhnutí, kliparty, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, časopis, prezentace, pozvánky, blog, Twitter, PowerPoint, Pinterest, kalendář, dokumenty, plakát, profil, web, Facebook, avatar, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mojito ke stažení, vektor Kuřák ke stáhnutí nebo obrázek DOC zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.