Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hřbitov, Halloween nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hřbitov zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hřbitov. Pakliže si chcete obrázek Hřbitov stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřbitov ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DCook

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hřbitov je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jesličky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Irsko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bruneta ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, download, zdarma, grafika, Hřbitov, ke stažení, vektor, obrázek, Hřbitov, cliparts

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, webové stránky, Adobe Illustrator , dokumenty, Instagram, pozvánky, word, fotokniha, inkscape, články, office, referáty, časopis, plakát, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Bouřka ke stáhnutí, klipart Kršna jantra zdarma nebo ilustrace Rusko ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.