Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hřbitov (Halloween) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hřbitov zdarma ke stažení

Hřbitov je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Hřbitov je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hřbitov? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hřbitov ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřbitov ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1413
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: DCook

Tento obrázek s názvem (Hřbitov) můžete sdílet s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Hřbitov je v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor SLDX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Raketa zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Smajlík ďábel ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hřbitov, zdarma, ke stažení, free, Hřbitov, ke stáhnutí, kliparty, vektor, obrázek, download, vektorový obrázek, Halloween, klipart, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Facebook, referáty, word, kalendář, avatar, PowerPoint, plakáty, časopis, wordpress, seminární práce, památník, openOffice, web, etikety, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zombie ke stáhnutí, obrázek, klipart Důchodkyně milují PC zdarma nebo vektorový klipart Holub zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.