Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Salvador Allende, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salvador Allende zdarma ke stažení

Salvador Allende je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Salvador Allende je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Salvador Allende lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Salvador Allende ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1057x1600
846x1280
528x800
330x500
106x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 191 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Salvador Allende se nachází v kategorii Obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeninové číslo 6 ke stažení Podívejte se i na klipart Malé písmeno A ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Červené K zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stáhnutí, cliparts, grafika, Osobnosti, klipart, zdarma, obrázek, free, Salvador Allende, svg, Salvador Allende, ilustrace, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakáty, webové stránky, prezentace, Instagram, dokument, škola, referáty, památník, Facebook, fotokniha, office, PowerPoint, blog, openOffice, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Vlaštovka ke stažení, ilustrace Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí nebo vektor Kakadu zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek