Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Salvador Allende, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salvador Allende zdarma ke stažení

Salvador Allende je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Salvador Allende je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Salvador Allende lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Salvador Allende ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador Allende ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1057x1600
846x1280
528x800
330x500
106x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 191 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: worker

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Salvador Allende je v kategorii Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Květinové srdce ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hillary Clinton zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vývrtka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, klipart, ke stáhnutí, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, obrázek, Salvador Allende, ilustrace, Salvador Allende, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, prezentace, časopis, fotokniha, textové dokumenty, webové stránky, články, Twitter, Pinterest, PowerPoint, corelDraw, office, pozvánky, památník, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Krystal soli ke stáhnutí, vektor Fotografka zdarma nebo obrázek Biohazard ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek