Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Semafor zelená, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor zelená zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Semafor zelená. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Semafor zelená ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor zelená zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Semafor zelená ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor zelená ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 189 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Semafor zelená patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kapitán zdarma Podívejte se i na vektor Mango ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Minnesota ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, download, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, grafika, Semafor zelená, ilustrace, kliparty, Doprava, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokumenty, office, Pinterest, blog, Instagram, pozvánky, prezentace, web, inkscape, webové stránky, avatar, profil, články, referáty, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Neuron zdarma, obrázek Mechanik ke stažení nebo klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.