Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Semafor zelená (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Semafor zelená zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Semafor zelená. Klipart Semafor zelená je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor zelená zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Semafor zelená ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Semafor zelená ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 189 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Semafor zelená sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Semafor zelená je v kategorii Obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Anglická snídaně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kružítko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Automechanik zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, klipart, vektorový obrázek, grafika, Semafor zelená, download, cliparts, obrázek, vektor, ke stažení, Semafor zelená, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, office, památník, etikety, Facebook, diář, vizitky, referáty, pozvánky, deníček, dokument, webové stránky, Adobe Illustrator, časopis, tiskoviny, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Světlemodrá stuha zdarma, vektor Bouračka ke stažení nebo vektor Multimetr ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.