Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stromek s dárky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromek s dárky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Stromek s dárky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stromek s dárky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Stromek s dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 551 117 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Juhele

Sdílejte obrázek, klipart Stromek s dárky s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Stromek s dárky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Baseballista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okurek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Bob Marley ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, cliparts, vektorový obrázek, Stromek s dárky, Vánoce, vektor, svg, obrázek, free, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, etikety, word, kalendář, prezentace, Adobe Illustrator, blog, web, office, profil, pozvánky, Twitter, webové stránky, škola, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Dalekohled ke stáhnutí, ilustrace Tyranosaur zdarma nebo klipart Ovocný věnec zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.