Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Stromek s dárky (Vánoce) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Stromek s dárky stahujte zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Stromek s dárky. Vektorový obrázek Stromek s dárky jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stromek s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 551 117 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Stromek s dárky s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Stromek s dárky se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Valentýnská bonboniéra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Auta ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Fitónie ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, free, Stromek s dárky, Stromek s dárky, grafika, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profil, kalendář, vizitky, dokument, časopis, blog, Zoner Callisto, word, plakáty, manuály, prospekty, oznámení, profilovka, wordpress, textové dokumenty, eshop

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sob ke stažení, vektorový obrázek Náruživá kuřačka ke stažení nebo vektorový klipart Elektrický šroubovák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.