Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stromek s dárky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromek s dárky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Stromek s dárky. Pakliže si chcete obrázek Stromek s dárky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stromek s dárky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Stromek s dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 551 117 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Stromek s dárky s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Stromek s dárky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ukulele ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ředkev setá zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Bubble tea ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, cliparts, vektor, kliparty, ilustrace, Vánoce, ilustrační obrázek, klipart, Stromek s dárky, vektorový obrázek, grafika, free

Doporučené použití klipartu: dokument, Pinterest, Instagram, textové dokumenty, Adobe Illustrator, eshop, škola, video, časopis, office, avatar, články, wordpress, pozvánky, word, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Nůžky na živý plot ke stáhnutí, vektorový obrázek Monstrance zdarma nebo vektorový obrázek Kytara zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.