Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stromek s dárky, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromek s dárky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stromek s dárky. Kreslená ilustrace Stromek s dárky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Stromek s dárky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stromek s dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromek s dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

852x1600
682x1280
426x800
266x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 551 117 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stromek s dárky je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop zdarma Podívejte se i na ilustrace Vladimir Lenin ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ovocný salát ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ke stažení, download, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektor, free, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, Vánoce, Stromek s dárky, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , prezentace, plakáty, web, inkscape, PowerPoint, pozvánky, textové dokumenty, openOffice, Pinterest, office, seminární práce, corelDraw, avatar, word, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Roztomilá čarodějka zdarma, vektor Růže ve váze ke stažení nebo obrázek Buzola ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.