Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Sekáček, Nástroje nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sekáček zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Sekáček. Stahujte klipart Sekáček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekáček zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sekáček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sekáček ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x489
1280x391
800x244
500x153
160x49

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 955 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: iglooo101

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Sekáček je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červené jablko zdarma Podívejte se i na ilustrace Girl ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Novoročenka 2020 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, kliparty, Nástroje, klipart, svg, Sekáček, ke stažení, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: referáty, office, Twitter, dokumenty, word, památník, Facebook, textové dokumenty, fotokniha, PowerPoint, Pinterest, časopis, Adobe Illustrator , kalendář, web, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Jeřáb zdarma, vektor I love you ke stažení nebo obrázek GPS Navigace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.