Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zipový jezdec (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zipový jezdec zdarma ke stažení

Zipový jezdec je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Zipový jezdec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zipový jezdec zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zipový jezdec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zipový jezdec ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x673
1280x539
800x337
500x210
160x67

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 111 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Zipový jezdec) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Zipový jezdec je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šašek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dracena refexa zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz čůrání ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, zdarma, svg, vektor, Zipový jezdec, Zipový jezdec, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, Nástroje, grafika, download, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, články, word, openOffice, fotokniha, Instagram, prezentace, časopis, textové dokumenty, eshop, blog, plakát, referáty, Pinterest, web, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart WPD ke stáhnutí, vektorový obrázek Komunismus zdarma nebo vektorový obrázek Koalové zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.