Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Vločka (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vločka zdarma ke stažení

Vločka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Vločka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vločka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 057 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: zecas

Sdílejte klipart nazvaný Vločka s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Vločka se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hledání ve složkách ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Venezuely zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Životní prostředí ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, vektor, free, ke stažení, obrázek, Vločka, Vánoce, download, grafika, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, corelDraw, word, diář, PowerPoint, pozvánky, openOffice, dokumenty, web, webové stránky, Facebook, profilovka, etikety, škola, wordpress, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Pilový kotouč ke stáhnutí, obrázek, klipart Kleště zdarma nebo vektorový klipart Golfistka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.