Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vločka (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vločka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vločka. Vektorová ilustrace Vločka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Vločka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vločka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vločka ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1522x1600
1218x1280
761x800
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: zecas

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vločka s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový obrázek Vločka se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Socha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koloběžka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Desktopový počítač ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Vločka, vektorový obrázek, svg, download, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Vánoce, kliparty, grafika, klipart, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: wordpress, Pinterest, blog, profilovka, články, etikety, škola, office, fotokniha, eshop, textové dokumenty, seminární práce, památník, avatar, referáty, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Zákaz mobilů ke stáhnutí, vektor Kytice květin zdarma nebo obrázek MSI zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.