Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Nakvašená dýně (Halloween) zdarma

Obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Nakvašená dýně. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Nakvašená dýně v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nakvašená dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 866 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Jason M. Simanek

Sdílejte klipart nazvaný Nakvašená dýně s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Nakvašená dýně se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zakulacený stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Molekula kofeinu zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart CDR ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, vektorový obrázek, free, Halloween, cliparts, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, Nakvašená dýně, Nakvašená dýně, obrázek, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, deníček, web, office, profil, plakát, manuály, katalog, tiskoviny, škola, avatar, etikety, Twitter, textové dokumenty, diplomová práce, vstupenky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Akvárium ke stáhnutí, obrázek Bílej jezdec zdarma nebo vektorový obrázek Duchové zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.