Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nakvašená dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Nakvašená dýně. Kreslená ilustrace Nakvašená dýně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Nakvašená dýně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Nakvašená dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 866 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Nakvašená dýně se nachází v sekci Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální číslo 0 ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Krteček zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialová ozdoba ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, Nakvašená dýně, ke stáhnutí, Halloween, download, kliparty, cliparts, obrázek, vektor, grafika, klipart, Nakvašená dýně, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, seminární práce, blog, dokument, škola, památník, PowerPoint, kalendář, plakáty, webové stránky, Facebook, inkscape, word, dokumenty, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Žluté dýně ke stáhnutí, obrázek Pobřeží slonoviny zdarma nebo klipart Lego panáček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.