Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Nakvašená dýně (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení

Nakvašená dýně je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Nakvašená dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nakvašená dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 866 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Jason M. Simanek

Obrázek, klipart pojmenovaný Nakvašená dýně můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Nakvašená dýně je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Smajlík s rouškou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené H ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kasař zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, Nakvašená dýně, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, svg, ilustrace, klipart, ke stažení, free, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, word, škola, referáty, Pinterest, avatar, corelDraw, profil, plakáty, etikety, diář, web, prezentace, časopis, office

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Modrobílý dárek zdarma, klipart OTS ke stáhnutí nebo ilustrace Brouci ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.