Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nakvašená dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Nakvašená dýně. Kreslená ilustrace Nakvašená dýně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Nakvašená dýně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Nakvašená dýně ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 80 866 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Nakvašená dýně je v sekci Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rádio ke stažení Podívejte se i na ilustrace Šípek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Vietnamu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, vektor, grafika, Nakvašená dýně, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, download, free, svg, vektorový obrázek, Halloween, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, prezentace, corelDraw, referáty, časopis, Pinterest, památník, dokumenty, plakát, openOffice, web, Twitter, plakáty, webové stránky, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Důl ke stažení, vektor Panama ke stáhnutí nebo obrázek Překvapení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.