Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Nakvašená dýně, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Nakvašená dýně. Kreslená ilustrace Nakvašená dýně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Nakvašená dýně? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Nakvašená dýně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Nakvašená dýně ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 80 866 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jason M. Simanek

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Nakvašená dýně se nachází v sekci Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karty piky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlaté U zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Cigareta ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, ilustrační obrázek, svg, kliparty, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, free, grafika, ilustrace, Nakvašená dýně, Nakvašená dýně, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, Twitter, fotokniha, dokument, seminární práce, pozvánky, Adobe Illustrator , word, památník, web, corelDraw, textové dokumenty, Pinterest, dokumenty, profil

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Kachní vejce ke stáhnutí, ilustrace Bleděmodrá stuha zdarma nebo vektor Lištička ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.