Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kobylka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka zdarma ke stažení

Kobylka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Kobylka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kobylka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kobylka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davidone

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kobylka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Had ke stažení Podívejte se i na vektor Velikonoční slepička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Dekorace zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kobylka, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, grafika, klipart, ke stažení, free, obrázek, kliparty, svg, cliparts, Hmyz, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, plakát, profil, pozvánky, inkscape, webové stránky, referáty, fotokniha, web, plakáty, avatar, PowerPoint, openOffice, dokument, Instagram, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Řepa ke stažení, obrázek Vinná réva ke stáhnutí nebo klipart Kosmická loď zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.