Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kobylka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka zdarma ke stažení

Kobylka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Kobylka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kobylka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kobylka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davidone

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kobylka je v kategorii Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strýček Sam ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pankáč zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ohryzek ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kobylka, svg, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, grafika, vektorový obrázek, download, klipart, Hmyz, free, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, škola, časopis, Adobe Illustrator , web, památník, články, PowerPoint, profilovka, blog, Twitter, webové stránky, seminární práce, plakáty, office, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Ústřičník velký ke stáhnutí, klipart Hoblík zdarma nebo ilustrace Žena s nepovedeným účesem ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.