Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kobylka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kobylka. Obrázek Kobylka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Kobylka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Kobylka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davidone

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kobylka se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chilli papričky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zákaz kočárků zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Růžové brýle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, free, ilustrace, ilustrační obrázek, Kobylka, zdarma, download, Hmyz, grafika, vektor, ke stáhnutí, obrázek, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, články, Adobe Illustrator , word, Twitter, avatar, profilovka, pozvánky, časopis, kalendář, office, inkscape, škola, Facebook, PowerPoint, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Hodiny ke stáhnutí, ilustrace Nebozez zdarma nebo vektor Ředkvička ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.