Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kobylka (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kobylka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kobylka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kobylka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kobylka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: davidone

Zaujal vás náš klipart Kobylka? Potom se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Kobylka patří do kategorie Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strom na podzim ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelené Lamborghini ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Učitel zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, grafika, kliparty, Kobylka, vektor, svg, ilustrace, vektorový obrázek, download, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Kobylka

Doporučené použití klipartu: video, kalendář, wordpress, inkscape, články, seminární práce, textové dokumenty, word, eshop, Instagram, Facebook, památník, referáty, pozvánky, Twitter, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Roztomilá želvička zdarma, ilustrace Digitální číslo 4 ke stáhnutí nebo klipart Požárník ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.