Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kobylka (Hmyz) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka stahujte zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Kobylka. Kreslená ilustrace Kobylka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kobylka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: davidone

Tento obrázek s názvem (Kobylka) můžete sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Kobylka patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté číslo 7 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gejša hudebnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Červ ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, cliparts, zdarma, Hmyz, ke stáhnutí, free, svg, Kobylka, obrázek, ke stažení, vektor, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, bakalářská práce, články, letáky, video, office, referáty, tiskoviny, koláž, oznámení, word, prezentace, vstupenky, openOffice, dokument, plakáty, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Velikonoční pohlednice ke stažení, obrázek Digitální číslo 6 ke stáhnutí nebo obrázek Nekrmte trolly ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.