Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kobylka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka zdarma ke stažení

Kobylka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Kobylka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kobylka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Kobylka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davidone

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kobylka se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pěnkava ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Word zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Houslový klíč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ilustrační obrázek, download, Kobylka, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, free, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, Kobylka, Hmyz

Doporučené použití klipartu: Twitter, prezentace, referáty, Pinterest, pozvánky, inkscape, plakát, textové dokumenty, profil, časopis, blog, plakáty, Instagram, památník, web, škola

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Chléb a víno ke stáhnutí, ilustrace Sanitka zdarma nebo vektor Baletka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.