Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kobylka, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kobylka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kobylka. Obrázek Kobylka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Kobylka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kobylka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kobylka ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x972
1280x778
800x486
500x304
160x97

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 368 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davidone

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kobylka je v sekci Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Oranžový stromek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sup ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kovová píšťalka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Kobylka, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, download, vektor, Hmyz, ke stáhnutí, free, kliparty, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, škola, kalendář, pozvánky, web, office, PowerPoint, profil, textové dokumenty, openOffice, inkscape, památník, corelDraw, Facebook, webové stránky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Benin ke stažení, vektor Smajlík čert ke stáhnutí nebo obrázek Zvýrazňovač zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.