Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dezert, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dezert zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dezert. Kreslená ilustrace Dezert je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dezert? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dezert ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 222 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dezert je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční kuře ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dráček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Veterán ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Dezert, Dezert, grafika, cliparts, Jídlo, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, download, svg, vektorový obrázek, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, plakát, referáty, prezentace, Facebook, textové dokumenty, fotokniha, office, dokumenty, Twitter, pozvánky, openOffice, inkscape, časopis, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Barevná kraslice ke stáhnutí, vektor Lední medvěd zdarma nebo obrázek Valentýnské přání anglicky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.