Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dezert, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dezert zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dezert. Kreslená ilustrace Dezert je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Dezert? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dezert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 222 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dezert patří do sekce Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak lev zdarma Podívejte se i na vektor Kohout ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Škoda Fabia ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, ilustrace, Dezert, grafika, kliparty, klipart, obrázek, Dezert, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Jídlo

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, dokument, avatar, textové dokumenty, profilovka, plakáty, dokumenty, kalendář, referáty, word, fotokniha, openOffice, plakát, profil, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Ohňostroj zdarma, obrázek Sigmund Freud ke stažení nebo klipart Turkmenistán ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.