Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dezert (Jídlo) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dezert zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dezert. Klipart Dezert je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dezert? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dezert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 222 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Dezert) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Dezert je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vytřeštěné oči ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ptačí podzim ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Páv modrý ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, cliparts, klipart, Dezert, free, obrázek, svg, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, download, vektorový obrázek, Jídlo

Doporučené použití klipartu: etikety, časopis, textové dokumenty, logo, letáky, deníček, fotografie, Facebook, office, plakát, koláž, dokument, Pinterest, Instagram, wordpress, diář, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Ježura ke stažení, klipart Sluchátka ke stáhnutí nebo vektor Friedrich Engels ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku najdete také tam.