Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dezert (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dezert zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dezert. Stahujte klipart Dezert v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dezert? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dezert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 222 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Dezert) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Dezert je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené M ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrách ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Znamení váhy ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dezert, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, Dezert, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, svg, cliparts, ilustrační obrázek, Jídlo, zdarma, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: etikety, diář, Twitter, office, Instagram, corelDraw, plakát, webové stránky, openOffice, dokumenty, inkscape, PowerPoint, word, plakáty, seminární práce, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart EXE ke stažení, vektorový obrázek Automatická pračka ke stažení nebo vektorový obrázek PNG ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.