Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dezert (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dezert zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Dezert. Vektorový obrázek Dezert je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dezert? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dezert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 222 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dezert s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Dezert je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Jennifer Lopez ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Evropa ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Pivo ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, download, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, Jídlo, cliparts, grafika, ke stáhnutí, Dezert, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, Adobe Illustrator, diář, časopis, profilovka, office, PowerPoint, fotokniha, škola, video, webové stránky, dokumenty, seminární práce, kalendář, wordpress

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Neurologické kladívko ke stažení, vektorový klipart Grilování ke stažení nebo obrázek, klipart Štafle ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.