Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dezert (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dezert zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dezert. Klipart Dezert je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dezert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 222 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Obrázek, klipart pojmenovaný Dezert můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Dezert patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté M ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fontána ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Recepční zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, obrázek, kliparty, svg, klipart, Jídlo, Dezert, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, Dezert, vektor, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, web, fotokniha, Twitter, Instagram, etikety, corelDraw, openOffice, plakáty, wordpress, inkscape, video, diář, seminární práce, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Charlie Chaplin zdarma, ilustrace Zákaz krmení psů ke stáhnutí nebo klipart Hugo Chavez ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.