Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Dezert, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dezert zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Dezert. Vektorová ilustrace Dezert je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dezert ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dezert ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

966x1600
772x1280
483x800
302x500
97x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 222 838 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dezert patří do sekce Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ryba zdarma Podívejte se i na klipart Přidat složku ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz ohně ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, vektor, Jídlo, Dezert, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, Dezert, ke stažení, free, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: články, referáty, prezentace, Pinterest, corelDraw, seminární práce, Facebook, kalendář, webové stránky, památník, časopis, profil, word, office, pozvánky, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Merkur zdarma, ilustrace Pruhované vejce ke stažení nebo vektor Drozd šedohlavý ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.