Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krocan, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krocan. Pakliže si chcete obrázek Krocan stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krocan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Krocan je v kategorii Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pravoslavný kostel ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Jeřáb zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kočičky ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Krocan, ilustrace, svg, klipart, Ptáci, ilustrační obrázek, vektor, download, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, grafika, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, Pinterest, časopis, word, kalendář, blog, profilovka, Adobe Illustrator , Instagram, fotokniha, články, PowerPoint, Facebook, pozvánky, škola, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Světelný řetěz ke stáhnutí, klipart Požární tlačítko zdarma nebo ilustrace Rýžovar ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.