Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Krocan (Ptáci) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Krocan. Stahujte soubor Krocan ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám obrázek (klipart) Krocan? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Krocan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Krocan s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Krocan je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Květinová mřížka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Neuron ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Žabička ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, ke stažení, Ptáci, free, cliparts, ilustrační obrázek, Krocan, kliparty, zdarma, Krocan, svg, vektor, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: koláž, seminární práce, kalendář, brožury, vizitky, office, dokumenty, památník, video, tiskoviny, diplomová práce, profil, web, inkscape, prezentace, plakát, avatar

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Borůvka ke stažení, ilustrace Kapesní hodiny ke stáhnutí nebo ilustrace Vločka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.