Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Krocan (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Krocan. Kreslená ilustrace Krocan je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Krocan? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krocan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Krocan? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Krocan patří do kategorie Obrázky, kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fialový vrtulník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdíčkové srdce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mojito zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Ptáci, grafika, ilustrace, obrázek, vektor, ke stažení, Krocan, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, etikety, webové stránky, office, seminární práce, vstupenky, Facebook, manuály, video, Twitter, avatar, plakáty, dokument, profilovka, kalendář, magazín

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Smaragd zdarma, ilustrace Kapesní hodiny ke stáhnutí nebo klipart Žebrák ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.