Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krocan, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Krocan. Pakliže si chcete obrázek Krocan stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Krocan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Krocan je v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedé vajíčko zdarma Podívejte se i na ilustrace Červená stužka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Červené N ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, grafika, Krocan, svg, Krocan, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ke stažení, klipart, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, openOffice, corelDraw, PowerPoint, pozvánky, referáty, památník, kalendář, Adobe Illustrator , dokumenty, časopis, dokument, Instagram, blog, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Levhart zdarma, vektor Koala ke stažení nebo obrázek Zlatý dárek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.