Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krocan, Ptáci nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Krocan zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Krocan. Stahujte klipart Krocan v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Krocan lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Krocan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krocan ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1466x1600
1172x1280
800x873
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 209 493 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Krocan patří do sekce Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Baseballista zdarma Podívejte se i na klipart Pilka na dřevo ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kamna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Krocan, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, vektor, free, ilustrace, klipart, ke stažení, grafika, cliparts, download, Krocan, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, plakát, pozvánky, office, webové stránky, časopis, corelDraw, avatar, články, Pinterest, profilovka, dokument, fotokniha, web, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Mapa Oceánie zdarma, ilustrace Narozeniny číslo 4 ke stažení nebo vektor Jablko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.