Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Lední medvěd (Zvířata) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lední medvěd zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Lední medvěd. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Lední medvěd lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lední medvěd zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lední medvěd ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lední medvěd ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
948x1280
592x800
370x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: StudioFibonacci

Tento obrázek s názvem (Lední medvěd) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Lední medvěd je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kdoule ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fazole zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Škoda Fabia ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, Lední medvěd, download, svg, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, Instagram, profilovka, word, kalendář, corelDraw, fotokniha, pozvánky, Pinterest, Adobe Illustrator, dokument, web, plakát, inkscape, openOffice, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart FIAT Nuova 500 ke stáhnutí, vektor Zlaté číslo 4 zdarma nebo obrázek Kohada sushi zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.