Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lední medvěd, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lední medvěd zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lední medvěd. Klipart Lední medvěd je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Lední medvěd lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lední medvěd zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Lední medvěd ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lední medvěd ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
948x1280
592x800
370x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StudioFibonacci

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lední medvěd patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pětieurovka zdarma Podívejte se i na klipart Závaží 5 kg ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zlatý zavináč ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, svg, kliparty, zdarma, Lední medvěd, vektorový obrázek, Lední medvěd, Zvířata, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, free, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakáty, web, články, openOffice, Adobe Illustrator , word, office, časopis, kalendář, profil, dokumenty, plakát, Facebook, pozvánky, referáty, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart LGBT osoba zdarma, ilustrace Černá věž ke stažení nebo vektor Havran ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.