Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lední medvěd, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lední medvěd zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lední medvěd. Klipart Lední medvěd je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Lední medvěd lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lední medvěd zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lední medvěd ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lední medvěd ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1184x1600
948x1280
592x800
370x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 809 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StudioFibonacci

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lední medvěd je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lopata zdarma Podívejte se i na ilustrace Edward Snowden ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Babka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, kliparty, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, Lední medvěd, free, Lední medvěd, ilustrace, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, word, office, profil, pozvánky, dokument, časopis, openOffice, inkscape, dokumenty, fotokniha, Twitter, Instagram, webové stránky, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Pí zdarma, vektor Atomová elektrárna ke stažení nebo obrázek Žehlička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.