Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aligátor, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Aligátor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Aligátor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Aligátor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Aligátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StudioFibonacci

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Aligátor je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Otisk prstu zdarma Podívejte se i na ilustrace Skarab ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kedluben ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, Aligátor, download, Zvířata, obrázek, ke stáhnutí, klipart, cliparts, ilustrace, grafika, vektor, Aligátor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, plakáty, pozvánky, památník, PowerPoint, office, plakát, inkscape, Facebook, Twitter, openOffice, webové stránky, fotokniha, prezentace, články, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vánoční jmenovka zdarma, vektor Chilli papričky ke stažení nebo obrázek Drozd šedohlavý ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?