Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Aligátor (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Aligátor. Klipart Aligátor je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Aligátor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: StudioFibonacci

Sdílejte klipart nazvaný Aligátor s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Aligátor se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slečna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Brukev zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Srdce ze zipu ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, free, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, obrázek, ke stažení, Zvířata, vektor, ke stáhnutí, klipart, cliparts, vektorový obrázek, Aligátor

Doporučené použití klipartu: web, koláž, deníček, inkscape, vstupenky, seminární práce, dokument, tiskoviny, Adobe Illustrator, blog, škola, wordpress, word, bakalářská práce, články, Twitter, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek TS ke stáhnutí, obrázek Květ na stromě ke stažení nebo vektorový klipart Chmel zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?