Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Aligátor (Zvířata) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Aligátor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Aligátor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Aligátor? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Aligátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: StudioFibonacci

Líbí se vám klipart Aligátor? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Aligátor je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Srdíčkové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jablečný koláč ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Notebook ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, vektor, vektorový obrázek, zdarma, download, Aligátor, klipart, ilustrační obrázek, Zvířata, grafika, ke stáhnutí, Aligátor, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, etikety, office, fotokniha, word, profilovka, wordpress, dokument, kalendář, referáty, PowerPoint, web, památník, seminární práce, webové stránky, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Had ke stažení, ilustrace ACAB ke stažení nebo klipart Pravoslavný kostel ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?