Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Aligátor (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Aligátor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Aligátor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Aligátor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Aligátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: StudioFibonacci

Líbí se vám klipart Aligátor? Pak se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Aligátor patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hnědý květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté C ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mrakodrap ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Aligátor, kliparty, Aligátor, Zvířata, svg, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, časopis, blog, Twitter, eshop, video, diář, corelDraw, openOffice, plakáty, inkscape, Pinterest, dokument, profil, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Symbol ženy ke stažení, vektor Mikuláš Koperník ke stažení nebo obrázek FLV ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?