Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aligátor, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Aligátor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Aligátor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Aligátor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Aligátor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StudioFibonacci

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Aligátor je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Papoušek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlaté prstýnky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor ODG soubor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, free, ke stažení, vektorový obrázek, Aligátor, Aligátor, download, ke stáhnutí, vektor, Zvířata, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, památník, prezentace, blog, Instagram, dokumenty, avatar, PowerPoint, web, profil, plakát, kalendář, Pinterest, textové dokumenty, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Sklenice ke stáhnutí, klipart Popkorn zdarma nebo ilustrace Škaredá kytka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?