Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Aligátor, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Aligátor je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Aligátor stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Aligátor v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Aligátor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: StudioFibonacci

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Aligátor se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svinovací metr ke stáhnutí Podívejte se i na vektor PPSX zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Abstraktní květ ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektorový obrázek, obrázek, svg, Aligátor, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Pinterest, fotokniha, avatar, profil, openOffice, Adobe Illustrator , dokument, plakát, webové stránky, profilovka, corelDraw, prezentace, textové dokumenty, pozvánky, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zelené jablíčko ke stáhnutí, obrázek Tučnák v tričku zdarma nebo klipart Pizza ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?