Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Aligátor (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aligátor zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Aligátor. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Aligátor. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Aligátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aligátor ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
211x500
67x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 164 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: StudioFibonacci

Obrázek, klipart pojmenovaný Aligátor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Aligátor patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švýcarský nůž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rýč ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znak panna zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Aligátor, Aligátor, download, vektorový obrázek, svg, grafika, zdarma, ke stažení, ilustrace, Zvířata, obrázek, vektor, free, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Instagram, word, prezentace, avatar, plakáty, video, škola, seminární práce, diář, profil, web, profilovka, dokument, referáty, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Plato s vejci zdarma, vektor Skladník ke stáhnutí nebo obrázek Znamení střelec ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?