Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kůzle, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kůzle zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kůzle. Stahujte klipart Kůzle v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kůzle? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kůzle zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kůzle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kůzle ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1001
1280x801
800x501
500x313
160x100

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 014 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kůzle je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krůta zdarma Podívejte se i na obrázek Čínský drak ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Digitální číslo 7 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ke stáhnutí, klipart, Zvířata, grafika, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, free, vektor, ilustrace, Kůzle, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , inkscape, webové stránky, PowerPoint, fotokniha, Twitter, plakáty, Facebook, články, referáty, blog, Instagram, word, web, profil, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Digitální znak D zdarma, klipart Rajče ke stažení nebo ilustrace Barevné papriky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.