Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Karafiáty, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karafiáty zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Karafiáty. Klipart Karafiáty je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karafiáty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

979x1600
783x1280
490x800
306x500
98x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Karafiáty patří do sekce Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Modrý pták zdarma Podívejte se i na vektor Mimozemské vejce ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Anténa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, Karafiáty, klipart, download, free, ke stáhnutí, Květiny, vektor, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, svg, Karafiáty

Doporučené použití klipartu: blog, web, textové dokumenty, dokumenty, word, kalendář, fotokniha, inkscape, Instagram, avatar, webové stránky, dokument, Facebook, památník, corelDraw, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Fontána zdarma, obrázek Duhové srdce ke stažení nebo klipart Štěnice ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.