Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Karafiáty (Květiny) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karafiáty zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Karafiáty. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karafiáty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

979x1600
783x1280
490x800
306x500
98x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Karafiáty? Pak se podělte s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Karafiáty je v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kleště kombinačky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Znamení býk zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Karafiáty, download, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, ke stažení, grafika, Květiny, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, Instagram, inkscape, fotokniha, webové stránky, office, kalendář, dokument, škola, etikety, diář, video, plakát, prezentace, Adobe Illustrator, články

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Růžový dárek zdarma, ilustrace Oříšková čokoláda ke stáhnutí nebo klipart Zlaté prsteny ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.