Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Karafiáty (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiáty zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Karafiáty. Obrázek Karafiáty je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karafiáty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

979x1600
783x1280
490x800
306x500
98x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 914 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Karafiáty? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Karafiáty se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jahoda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koza ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Pták kiwi zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, vektor, free, ke stažení, Karafiáty, kliparty, grafika, download, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, Karafiáty, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, inkscape, plakát, webové stránky, referáty, blog, prezentace, Instagram, kalendář, Facebook, web, památník, openOffice, Pinterest, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Omelety zdarma, vektorový obrázek Čivava ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Fialová složka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.