Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Karafiáty, Květiny do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Karafiáty zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Karafiáty. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Karafiáty nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Karafiáty? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Karafiáty ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiáty ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

979x1600
783x1280
490x800
306x500
98x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 914 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Karafiáty patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ODP zdarma Podívejte se i na klipart Brouk ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Páv ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Karafiáty, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, download, ilustrace, obrázek, zdarma, Květiny, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, fotokniha, profil, pozvánky, referáty, web, corelDraw, PowerPoint, webové stránky, památník, inkscape, Twitter, škola, profilovka, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart TAR zdarma, ilustrace Oživlá mumie ke stažení nebo vektor Chřest ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.