Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa pokladu, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa pokladu zdarma ke stažení

Mapa pokladu je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa pokladu zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa pokladu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa pokladu ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1164
1280x931
800x582
500x364
160x116

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 423 108 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hextrust

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa pokladu je v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 2019 zdarma Podívejte se i na obrázek Čarodějnické rekvizity ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Visačka na dárky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, Mapa pokladu, free, klipart, vektor, ke stažení, Mapy, grafika, Mapa pokladu, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, škola, PowerPoint, word, profil, seminární práce, textové dokumenty, office, profilovka, kalendář, avatar, blog, fotokniha, corelDraw, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hladový smajlík zdarma, klipart Domina ke stažení nebo ilustrace Zvuk ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.