Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený diamant, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený diamant zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zelený diamant. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelený diamant nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený diamant zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený diamant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený diamant ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelený diamant se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sigmund Freud ke stažení Podívejte se i na vektor Romantický dárek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Černá vdova zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelený diamant, free, Zelený diamant, Láska, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, vektor, svg, ilustrace, zdarma, cliparts, kliparty, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, časopis, dokumenty, avatar, Instagram, kalendář, Facebook, profil, pozvánky, PowerPoint, inkscape, corelDraw, škola, textové dokumenty, Adobe Illustrator , profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Citroen 2CV ke stažení, obrázek Skřítek ke stáhnutí nebo klipart Domovní alarm zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.