Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zelený diamant, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený diamant zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zelený diamant. Klipart Zelený diamant je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zelený diamant v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený diamant zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelený diamant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený diamant ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelený diamant je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kormidlo zdarma Podívejte se i na obrázek Běžící srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Had ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Zelený diamant, ilustrace, free, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, svg, vektorový obrázek, Zelený diamant, zdarma, Láska, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, textové dokumenty, profilovka, dokumenty, avatar, dokument, seminární práce, blog, fotokniha, word, pozvánky, prezentace, Adobe Illustrator , profil, články

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Varan zdarma, klipart Guatemala ke stažení nebo ilustrace Zlaté číslo 1 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.