Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zelený diamant (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený diamant zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zelený diamant. Vektorová ilustrace Zelený diamant je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený diamant zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený diamant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený diamant ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 571 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Astro

Potěší nás, pokud budete tento klipart Zelený diamant sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Zelený diamant patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kompas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Srdce z čísel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart USB zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, svg, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, Láska, klipart, Zelený diamant, download, ilustrace, ke stažení, Zelený diamant, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, Instagram, word, diář, corelDraw, Twitter, avatar, články, wordpress, openOffice, škola, plakát, webové stránky, dokument, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Alžírsko zdarma, ilustrace Trnové srdce ke stáhnutí nebo klipart Muslimka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.