Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Chobotnička (Zvířata) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chobotnička zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Chobotnička. Stahujte klipart Chobotnička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Chobotnička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1200x973
800x649
500x405
160x130

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 417 553 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ksly4ever

Tento obrázek s názvem (Chobotnička) můžete sdílet s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Chobotnička je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Žena na koštěti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Invalida ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno W ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, grafika, Zvířata, kliparty, cliparts, download, Chobotnička, obrázek, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, avatar, wordpress, video, tiskoviny, články, webové stránky, diplomová práce, dokumenty, corelDraw, eshop, fotografie, word, PowerPoint, oznámení, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Červený motýl ke stažení, obrázek, klipart Muammar Kaddáfí ke stažení nebo obrázek, klipart Škaredá kytka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.