Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chobotnička, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chobotnička zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Chobotnička. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Chobotnička nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chobotnička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chobotnička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1298
1200x973
800x649
500x405
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 417 553 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ksly4ever

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chobotnička je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílá dáma ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek jin-jang zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hillary Clinton ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Chobotnička, Zvířata, vektor, Chobotnička, kliparty, obrázek, svg, ilustrace, klipart, grafika, free, ke stáhnutí, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, textové dokumenty, web, články, PowerPoint, plakát, seminární práce, Facebook, Pinterest, plakáty, corelDraw, kalendář, word, blog, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Důlní vagón ke stáhnutí, klipart Morče zdarma nebo ilustrace Isaac Newton ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.