Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Masožravka (Rostliny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Masožravka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Masožravka. Vektorový obrázek Masožravka jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Masožravka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Masožravka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 803 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Sdílejte obrázek, klipart Masožravka s dalšími lidmi na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Obrázek Masožravka je v kategorii Obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Monitor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené víno zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Valentýnská srdíčka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Masožravka, ke stažení, vektor, Rostliny, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Masožravka, grafika, klipart, download, cliparts, obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: deníček, Adobe Illustrator, časopis, fotokniha, škola, wordpress, články, profilovka, oznámení, letáky, Zoner Callisto, seminární práce, brožury, logo, video, katalog, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Dýně ke stáhnutí, obrázek Salutující smajlík ke stáhnutí nebo vektor Mobilní telefon zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.