Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Masožravka, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Masožravka zdarma ke stažení

Masožravka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Masožravka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Masožravka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Masožravka je v kategorii Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stěrače zdarma Podívejte se i na ilustrace Balíček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Šibenice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektorový obrázek, download, kliparty, ke stažení, ilustrace, Rostliny, obrázek, ke stáhnutí, Masožravka, cliparts, Masožravka, grafika, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , škola, profil, dokumenty, textové dokumenty, časopis, inkscape, word, web, profilovka, památník, Facebook, PowerPoint, Pinterest, openOffice, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Hamburger zdarma, vektor Hlávkové zelí ke stažení nebo obrázek PNG ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.