Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Masožravka (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Masožravka zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Masožravka. Kreslená ilustrace Masožravka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Masožravka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravka zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Masožravka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Masožravka ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Líbí se vám klipart Masožravka? Pak se podělte se známými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Masožravka je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Veverka se šiškou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tyrkysové auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Štětec ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, Masožravka, svg, vektor, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, download, ke stažení, free, Rostliny, klipart, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, vstupenky, kalendář, plakát, prospekty, avatar, Adobe Illustrator, tiskoviny, eshop, profil, PowerPoint, corelDraw, Instagram, fotokniha, office, wordpress, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mlýnek na sůl ke stažení, obrázek Salutující smajlík ke stáhnutí nebo ilustrace Granát ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.