Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Maska, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maska zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Maska. Klipart Maska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maska zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Maska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maska ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 115 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tom

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Maska je v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Domácí adresář ke stažení Podívejte se i na ilustrace Colorado ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pixelový duch zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Maska, cliparts, ke stažení, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, svg, free, obrázek, kliparty, Maska, Ostatní, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, seminární práce, plakát, prezentace, Instagram, Pinterest, web, profilovka, fotokniha, časopis, profil, dokumenty, pozvánky, inkscape, Adobe Illustrator , avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Honduras ke stažení, vektor Autobus ke stáhnutí nebo obrázek Dětské nástroje zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.