Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Maska, Ostatní nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Maska zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Maska. Obrázek Maska je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Maska zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Maska ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1530
1280x1224
800x765
500x478
160x153

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 115 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tom

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Maska se nachází v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená paprika ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rolničky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, vektor, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, Ostatní, klipart, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, Maska, vektorový obrázek, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: referáty, avatar, blog, corelDraw, PowerPoint, profilovka, web, pozvánky, Facebook, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty, fotokniha, word, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Komunismus ke stáhnutí, ilustrace Mauritánie zdarma nebo vektor Panda ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.