Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šedozelená stuha (Symboly) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Šedozelená stuha ke stažení zadarmo

Šedozelená stuha je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte soubor Šedozelená stuha ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šedozelená stuha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedozelená stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šedozelená stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedozelená stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
790x1280
494x800
309x500
99x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 011 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Šedozelená stuha? Pak se podělte s dalšími lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Šedozelená stuha se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý šnek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zeleninové srdce ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Ninja ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, Symboly, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, download, svg, ke stáhnutí, Šedozelená stuha, kliparty, free, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, Facebook, office, seminární práce, fotokniha, Twitter, wordpress, Pinterest, profilovka, magazín, památník, plakát, fotografie, škola, letáky, dokumenty, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Růžová vlajka ke stažení, obrázek, klipart Zelený drahokam ke stažení nebo vektorový obrázek Bez lepku ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.