Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šedozelená stuha, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedozelená stuha zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Šedozelená stuha. Vektorová ilustrace Šedozelená stuha je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Šedozelená stuha? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedozelená stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šedozelená stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedozelená stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

987x1600
790x1280
494x800
309x500
99x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 011 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šedozelená stuha patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fraktálový stromeček zdarma Podívejte se i na vektor Číňan ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kompas ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, klipart, ke stáhnutí, Šedozelená stuha, ilustrace, zdarma, kliparty, cliparts, vektor, free, Symboly, ke stažení, grafika, Šedozelená stuha

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Instagram, škola, inkscape, články, Adobe Illustrator , fotokniha, webové stránky, kalendář, profilovka, seminární práce, office, word, prezentace, dokument, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mraveneček zdarma, obrázek Otto von Bismarck ke stažení nebo klipart Růžové stuhy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.