Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lebka, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lebka. Klipart Lebka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lebka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lebka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 523 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lebka se nachází v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Plechovka s pivem ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pevný disk zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Koza ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, download, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, svg, Lebka, Lebka, Halloween, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, památník, pozvánky, profilovka, textové dokumenty, profil, Pinterest, referáty, inkscape, office, Instagram, seminární práce, časopis, web, dokumenty, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Smajlík s brýlemi ke stáhnutí, obrázek Pivo v plechovce zdarma nebo klipart Sešívačka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.