Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lebka, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lebka. Klipart Lebka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lebka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lebka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 523 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lebka je v sekci Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené fazole ke stažení Podívejte se i na ilustrace Smajlík s rouškou ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Likvidátorka manželových úspor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, vektor, Lebka, Halloween, kliparty, cliparts, ke stažení, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, klipart, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, články, webové stránky, škola, blog, textové dokumenty, corelDraw, plakát, Facebook, word, časopis, prezentace, web, plakáty, památník, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Slunéčko osmnáctitečné ke stažení, vektor Franklin Roosevelt ke stáhnutí nebo obrázek Grapefruit zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.