Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lebka (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lebka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lebka. Klipart Lebka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lebka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 523 714 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Lebka můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Lebka patří do kategorie Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální znak S ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adventní kalendář ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Chorvatska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, vektor, obrázek, Halloween, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, Lebka, ilustrační obrázek, download, klipart, ilustrace, Lebka

Doporučené použití klipartu: diář, openOffice, plakát, webové stránky, články, Adobe Illustrator, Pinterest, avatar, referáty, office, corelDraw, word, textové dokumenty, web, pozvánky, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Věž zdarma, ilustrace DRV ke stáhnutí nebo klipart Rakev ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.