Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lebka, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Lebka. Klipart Lebka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lebka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Lebka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 523 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lebka se nachází v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Motýl s květinami ke stažení Podívejte se i na klipart Kalkulačka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Rybář zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, klipart, svg, vektorový obrázek, Halloween, Lebka, free, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, Lebka, vektor, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, profilovka, fotokniha, Adobe Illustrator , profil, blog, plakáty, Twitter, Facebook, Instagram, kalendář, avatar, pozvánky, word, office

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Dýně klaun ke stažení, ilustrace Trojský kůň ke stáhnutí nebo vektor Půlnoc zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.