Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lebka, Halloween pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lebka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Lebka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lebka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lebka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lebka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 523 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lebka je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mexiko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Desetieurovka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dárková krabice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, ke stažení, klipart, Lebka, cliparts, free, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, Lebka, download, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, blog, Adobe Illustrator , web, fotokniha, kalendář, články, dokumenty, prezentace, Twitter, dokument, avatar, PowerPoint, textové dokumenty, referáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Smajlík panda ke stáhnutí, klipart Čokoládový dort zdarma nebo ilustrace Benžo ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.