Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek SAV (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart SAV k bezplatnému stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - SAV. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SAV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart SAV ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SAV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 608 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart SAV s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek SAV je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Rudl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Messerschmitt Bf 109 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Halloweenská kočka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Symboly, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, kliparty, zdarma, download, free, klipart, grafika, SAV, SAV

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, katalog, wordpress, Twitter, prezentace, časopis, kalendář, brožury, prospekty, web, památník, word, logo, články, webové stránky, manuály

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Guinea ke stáhnutí, vektorový obrázek Dětská skluzavka ke stažení nebo obrázek, klipart Vánoční ozdoby zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.