Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vyděšený smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vyděšený smajlík zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vyděšený smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vyděšený smajlík ve formátu SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšený smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vyděšený smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vyděšený smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 854 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Vyděšený smajlík můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart Vyděšený smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Oživlá mumie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Arkansas ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Baseballistka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, download, kliparty, ke stáhnutí, klipart, Vyděšený smajlík, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, obrázek, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: plakát, prezentace, video, památník, profilovka, časopis, webové stránky, PowerPoint, textové dokumenty, kalendář, Twitter, fotokniha, plakáty, Pinterest, openOffice, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Santova asistentka zdarma, obrázek 5 Euro ke stáhnutí nebo vektor Okarína Xun ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.