Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutá tužka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá tužka zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Žlutá tužka. Obrázek Žlutá tužka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Žlutá tužka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá tužka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutá tužka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá tužka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x598
1280x479
800x299
500x187
160x60

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 876 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: klsgfx

Sdílejte klipart nazvaný Žlutá tužka s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Žlutá tužka je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kanystr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CSS soubor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Lev Nikolajevič Tolstoj ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, grafika, vektor, svg, Žlutá tužka, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, obrázek, Žlutá tužka, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, textové dokumenty, dokumenty, blog, plakát, památník, pozvánky, diář, časopis, office, plakáty, PowerPoint, Twitter, fotokniha, Facebook, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Zelený smajlík ke stáhnutí, vektorový klipart Dikobraz zdarma nebo obrázek, klipart Světlezelený strom zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.