Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelený dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený dárek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelený dárek. Vektorová ilustrace Zelený dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zelený dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 133 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zelený dárek je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor MKA zdarma Podívejte se i na ilustrace Zelená dodávka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vyzdobené okno ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Zelený dárek, Vánoce, ilustrace, svg, ke stažení, obrázek, free, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, Zelený dárek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, dokument, plakát, škola, Facebook, profilovka, Adobe Illustrator , textové dokumenty, dokumenty, web, openOffice, články, Twitter, seminární práce, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Polska zdarma, vektor Hmyzák ke stažení nebo obrázek Karty srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.