Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zelený dárek (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelený dárek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zelený dárek. Vektorová ilustrace Zelený dárek je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelený dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 133 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: secretlondon

Líbí se vám klipart Zelený dárek? Pak se podělte s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Zelený dárek patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nikola Tesla ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeniny číslo 1 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Cigareta ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, free, zdarma, vektor, vektorový obrázek, obrázek, Zelený dárek, ilustrace, ke stažení, grafika, ke stáhnutí, download, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, blog, office, Adobe Illustrator, word, články, kalendář, památník, avatar, plakáty, eshop, etikety, textové dokumenty, web, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Složka ke stažení, ilustrace Velikonoční pohlednice ke stažení nebo klipart Piáno ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.