Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelený dárek, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelený dárek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zelený dárek. Kreslená ilustrace Zelený dárek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelený dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelený dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 133 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelený dárek se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek JPEG ke stažení Podívejte se i na vektor Nilský kříž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Jižní Ameriky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, svg, ke stáhnutí, zdarma, free, Zelený dárek, ke stažení, download, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, Zelený dárek, ilustrační obrázek, Vánoce

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, plakáty, fotokniha, články, Pinterest, Adobe Illustrator , webové stránky, památník, office, Instagram, avatar, dokument, plakát, web, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zelená ozdoba ke stažení, obrázek Fialová ozdoba ke stáhnutí nebo klipart Mandelinka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.