Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ztlumeno (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ztlumeno zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ztlumeno. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ztlumeno nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ztlumeno lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ztlumeno zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Ztlumeno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ztlumeno ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 648 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mightyman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Ztlumeno s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Ztlumeno patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pitná voda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 3GP zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jed ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Symboly, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, free, obrázek, zdarma, Ztlumeno, Ztlumeno, svg, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, časopis, PowerPoint, corelDraw, památník, avatar, web, plakáty, seminární práce, etikety, Twitter, openOffice, office, Facebook, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Veselý Santa ke stáhnutí, ilustrace Jeptiška zdarma nebo klipart Kovadlina zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.