Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ztlumeno, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ztlumeno zdarma ke stažení

Ztlumeno je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Ztlumeno je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ztlumeno zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ztlumeno ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ztlumeno ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 648 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mightyman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ztlumeno je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červená píšťalka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Monitor zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Domeček ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, free, Ztlumeno, cliparts, ke stažení, vektor, kliparty, ke stáhnutí, svg, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Ztlumeno

Doporučené použití klipartu: dokument, PowerPoint, Pinterest, openOffice, referáty, časopis, avatar, plakát, textové dokumenty, památník, prezentace, články, web, dokumenty, škola, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Rádio ke stáhnutí, klipart Zimbabwe zdarma nebo ilustrace Barák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.