Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kráječ na pizzu, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kráječ na pizzu zdarma ke stažení

Kráječ na pizzu je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Kráječ na pizzu je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráječ na pizzu zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kráječ na pizzu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kráječ na pizzu ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 127 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kráječ na pizzu je v sekci Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Klávesnice ke stažení Podívejte se i na obrázek Smajlík zpěvák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Medůza zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, svg, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, free, kliparty, Kráječ na pizzu, obrázek, zdarma, vektor, cliparts, Kráječ na pizzu, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, Facebook, Adobe Illustrator , fotokniha, plakáty, časopis, web, Instagram, blog, webové stránky, avatar, word, plakát, památník, openOffice, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek ISO ke stažení, klipart Profiterolky ke stáhnutí nebo ilustrace Krůta zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.