Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ganéša (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ganéša zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ganéša. Klipart Ganéša je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ganéša zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Ganéša ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ganéša ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1232
800x770
500x481
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 244 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: j4p4n

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ganéša s vašimi přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Ganéša patří do sekce Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Katarina Pudar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květ na stromě ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pirátská vlajka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, download, vektor, Ganéša, svg, ilustrace, obrázek, Náboženství, klipart, grafika, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: wordpress, prezentace, openOffice, profil, články, webové stránky, plakáty, Twitter, památník, dokumenty, blog, office, web, word, etikety, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mikrotužka ke stažení, obrázek, klipart Malé písmeno H ke stažení nebo vektorový klipart Hlávkový salát ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.