Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ganéša (Náboženství) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ganéša stahujte zadarmo

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Ganéša. Vektorová ilustrace Ganéša je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ganéša lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ganéša zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ganéša ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ganéša ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1232
800x770
500x481
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 244 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Tento obrázek s názvem (Ganéša) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Ganéša je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pokladní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialová žirafa ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Kostlivec pirát ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, obrázek, grafika, vektor, klipart, Ganéša, ilustrace, ilustrační obrázek, free, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakát, blog, Pinterest, brožury, magazín, prezentace, články, koláž, plakáty, Adobe Illustrator, diplomová práce, katalog, video, dokument, wordpress, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Kokos ke stažení, obrázek, klipart Šachové figury ke stáhnutí nebo vektor Růžové stuhy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.