Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ganéša, Náboženství pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ganéša zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ganéša. Obrázek Ganéša je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ganéša? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ganéša zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ganéša ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ganéša ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1232
800x770
500x481
160x154

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 266 244 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ganéša je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatá ryba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Audio přehrávač zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Tři vajíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, ke stažení, klipart, Ganéša, Náboženství, ilustrační obrázek, vektor, kliparty, download, free, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokumenty, openOffice, textové dokumenty, Adobe Illustrator , web, památník, PowerPoint, fotokniha, kalendář, plakáty, Facebook, pozvánky, škola, corelDraw, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Phragmipedium ke stáhnutí, vektor Beryl zdarma nebo obrázek Zákaz venčení psů ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.